Infolinia 800 109 509

Kim jesteśmy

Firma KOMAKO Sp. z o.o. to stabilny i fachowy zespół, działający w sposób nowoczesny i przyjazny, profesjonalnie przygotowany do dostarczania rozwiązań informatycznych spełniających oczekiwania Klientów.

Początek działalności miał miejsce w dniu 20.01.1992 roku w Szczecinie. Stopniowo firma zmieniała swoją strukturę i obszar działania. Ze spółki cywilnej przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością operującą w siedmiu miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie.
 
Zaczęliśmy od dostaw oprogramowania do kosztorysowania robót budowlanych i z branż pokrewnych, dalej rozbudowując ofertę o programy do planowania z rodziny Microsoft Project i usługi szkoleniowo-wdrożeniowe doszliśmy do obecnej sytuacji gdzie prowadzimy projekty informatyczne związane z dostawa i uruchomieniem kompletnych systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwami.
 
Wśród naszych blisko 7 tysięcy klientów są firmy i instytucje różnej wielkości, działające zarówno na rynku ogólnokrajowym jak i lokalnym, mające często specyficzne potrzeby i oczekiwania dotyczące systemów informatycznych.
 
Rozwiązania, które im oferujemy produkcji Microsoft Corporation, Insert S.A i Soneta Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia oraz technologii i nowoczesnych modeli wykorzystania systemów zarówno instalowanych w siedzibach klientów jak i chmurze obliczeniowej.
 
Nasz zespół i jego kompetencje stale zmieniają się i dostosowują do potrzeb klientów tak, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi w przyjaznej cenie.
 
Zapraszamy do współpracy!