Infolinia 800 109 509

Autoryzowany Partner Fortinet

KOMAKO to Autoryzowany Partner Fortinet - światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie. Jako dostawcy chmurowych rozwiązań pracy zdalnej polegamy na współpracy z firmą, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Fortinet to firmą z siedzibą w Sunnyvale, w Kalifornii, której rozwiązania integrują wiele funkcji bezpieczeństwa informatycznego - ochronę antywirusową, VPN SSL i IPSec, wykrywanie intruzów, zabezpieczenie przed spamem i programami szpiegującymi czy zarządzanie ruchem. Jest również dostawcą dedykowanych systemów do zabezpieczeń stacji roboczych, baz danych oraz aplikacji.
 
Jakość produktów i rozwiązań Fortinet potwierdzają liczne certyfikaty ISCA i współpraca z ponad 100.000 klientów na całym świecie.
 
Również KOMAKO dołączyło do grona firm oferujących i korzystających z rozwiązań Fortinet.  Nasi specjaliści posiadają kompetencje Advanced Certified Security Sale w zakresie sprzedaży zaawansowanych rozwiązań do zabezpieczenia sieci LAN z portfolio Fortinet (NSE 3).