Infolinia 800 109 509

Szkolenia

Budimex poleca szkolenia w KOMAKO Akademii

KOMAKO Akademia stale współpracuje z firmą Budimex w zakresie szkoleń z obsługi programów do kosztorysowania Norma oraz programu do harmonogramowania Microsoft Project. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez Budimex.

czytaj więcej

Profesjonaliści z grupy ArcelorMittal chwalą szkolenia organizowane przez KOMAKO Południe

ArcelorMittal jest największym na świecie  producentem stali i wiodącą firmą wydobywczą. Firma jest czołowym dostawcą wysokiej jakości wyrobów stalowych dla sektora samochodowego, budowlanego, AGD oraz opakowań. ArcelorMittal działa w 60 krajach i zatrudnia około 260.000 osób na całym świecie.

czytaj więcej

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poleca KOMAKO Akademię

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP)  powstała 1 kwietnia 2007 przejmując obowiązki Agencji Ruchu Lotniczego działającej w strukturach Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze".  

czytaj więcej

Szkolimy pracowników GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad została powołana do zarządzania drogami krajowymi i realizacji budżetu państwa w tym zakresie. Powstała 1 kwietnia 2002 roku, a obecnie posiada kilkanaście oddziałów w całej Polsce.
 

czytaj więcej

Rekomendacja - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Wydział Programów Rozwoju Obszarów wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego doceniło profesjonalizm KOMAKO Centrum

czytaj więcej

Rekomendacja - Enea Operator Sp.z o.o.

Jeden z dystrybutorów energii elektrycznej Enea Operator Sp.z o.o. Oddział Dystrybucji Szczecin skorzystał z oferty szkoleniowej naszej firmy.

czytaj więcej

Profesjonaliści z grupy kapitałowej Budimex Dromex korzystają ze szkoleń Akademii Komako

Jak mówi Prezes Zarządu Marek Michałowski o sile firmy stanowią ludzie. Każda budowa to projekt biznesowy. Inwestorzy tak je traktują i chcą mieć w menadżerze Budimexu partnera do prowadzenia interesów. Stąd kierownik budowy musi być nie tylko inzynierem ale i zarządzającym, wiedzieć wszystko o biznesowej stronie danego projektu.

czytaj więcej