Infolinia 800 109 509

McLean Brothers Poland - udane wdrożenie systemu enova w przetwórstwie spożywczym

Klienci firmy KOMAKO doceniają jakość przeprowadzanych przez nas wdrożeń. Udana współpraca przed, w trakcie wdrożenia i po jego zakończeniu wyraża się poprzez wystawienie nam rekomendacji.

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacją wystawioną przez szczecińską firmę McLean Brothers Poland w dowód uznania za wdrożenie systemu, opartego na oprogramowaniu enova365 (firmy SONETA), które miało miejsce w marcu 2011 roku. Od tego czasu ściśle współpracujemy, czego dowodem jest wystawiona niedawno referencja.
 
Firma McLean Brothers Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy McLean Brothers Fisheries Group - jednego ze światowych liderów połowów, przetwórstwa i sprzedaży ryb słodkowodnych. W Polsce firma istnieje od 1991 roku, bazując na lokalnym surowcu i sprawdzonej, kanadyjskiej technologii oraz know- how.
 
Jeśli poszukują Państwo rozwiązania i partnera IT w branży przetwórstwa spożywczego czy przetwórstwa rybnego - zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją wystawioną KOMAKO za wykonaną pracę.